Споразумение по дело №2848/2019 на Софийски градски съд

Номер на акта: 171
Дата: 24 септември 2019 г. (в сила от 24 септември 2019 г.)
Съдия: Веселина Йорданова Ставрева
Дело: 20191100202848
Тип на делото: Наказателно дело от общ характер
Дата на образуване: 8 юли 2019 г.

Съдържание на акта

  П Р О Т О К О Л

 

Година 2019                                                                                             Град София

СОФИЙСКИ ГРАДСКИ СЪД                                                      НО, 5-ти състав

На двадесет и четвърти септември                      две хиляди и деветнадесета година

в публично съдебно заседание в състав:

 

                                                             Председател: ВЕСЕЛИНА СТАВРЕВА

             Съдебни заседатели:

1.     Й.П.Г.Л.

 

Секретар: Красимира Динева

Прокурор: Бойка Димитрова

 

Сложи за разглеждане докладваното от с ъ д и я т а Н.О.Х.Д.№2848           по описа за 2019г.

 

На именното повикване в 11,30 часа се явиха:

 

ПОДСЪДИМИЯТ Г.В.В. - р.ув., се явява лично и с адв.Л.В. – упълномощен защитник.

 

ПОСТРАДАЛИЯТ К.Р.Г. - р.ув., се явява лично и с адв.Р.Т. – повереник на пострадалия, с пълномощно от по-рано.

 

ПОДСЪДИМИЯТ:Получил съм препис от Обвинителния акт и от Разпореждането за насрочване на делото преди повече от 7 /седем/ дни с указания на въпросите, които се обсъждат в разпоредителното заседание.

 

ПОСТРАДАЛИЯТ: Получил съм съобщение за разясняване  правата ми като пострадало лице с указание за възможността да се конституирам като частен обвинител и граждански ищец в настоящия процес преди повече от 7 /седем/ дни, а също и относно въпросите, които следва да се разгледат в разпоредителното заседание.

Желая да се възползвам от възможността, дадена ми от НПК да се конституирам като част. обвинител.

 

АДВ.Т.: Представям писмена молба за конституиране на доверителя ми като частен обвинител.

 

ПРОКУРОРЪТ: Да се уважи искането за конституиране на пострадалия като частен обвинител.

АДВ.В.: Да се уважи искането за конституиране на пострадалия като част. обвинител.

ПОДСЪДИМИЯТ: Съгласен съм с казаното от защитника ми.

 

СЪДЪТ като взе предвид молбата на К.Г. чрез повереника му за конституирането му като частен обвинител и обсъди доводите на страните, намира следното:

Искането за конституиране е своевременно направено - преди даване ход на съдебното следствие от надлежно упълномощен представител на лицето.

Съгласно фактическите рамки на обвинението К.Г. е пострадал от престъплението по чл.131, ал.2, т.2, вр. чл.129, ал.2, пр.2, вр. ал.1 от НК по смисъла на чл.74 от НПК като притежава правата, предоставени му в чл.75 от с.к., доколкото в Обвинителния акт се твърди, че е претърпял преки и непосредствени вреди от престъплението.

Молбата съответства и на изискванията на чл.77, ал. 2 от НПК, което прави пострадалия процесуално легитимиран да бъде частен обвинител.

Мотивиран от изложеното, СЪДЪТ

 

О П Р Е Д Е Л И:

 

КОНСТИТУИРА като частен обвинител в съдебното производство К.Р.Г..

 

ОПРЕДЕЛЕНИЕТО е окончателно и не може да се обжалва и протестира.

 

ПРОКУРОРЪТ: Получил съм съобщение относно въпросите, които подлежат на разглеждане по чл.248, ал.1 от НПК, ведно с последиците по чл.248, ал.3 от НПК. Да се даде ход на разпоредителното заседание.

АДВ.Т.: Да се даде ход на разпоредителното заседание.

ЧАСТ. ОБВИНИТЕЛ: Да се даде ход на на разпоредителното заседание.

АДВ.В.: Да се даде ход на разпоредителното заседание. Получили сме препис от разпореждането за насрочване на делото преди повече от 7 /седем/ дни. Наясно сме с въпросите, по които се провежда разпоредително заседание и последиците по чл.248, ал.3 от НПК.

ПОДСЪДИМИЯТ: Да се даде ход на разпоредителното заседание.

 

СЪДЪТ намира, че не са налице процесуални пречки за провеждане на разпоредително заседание, предвид на което

О П Р Е Д Е Л И:

 

ДАВА ХОД НА РАЗПОРЕДИТЕЛНОТО ЗАСЕДАНИЕ.

 

СЪДЪТ на осн. чл.272, ал.1 от НПК снема самоличността на подсъдимия:

 

Г.В.В. - роден на ***г***, българин, български гражданин, с постоянен адрес:***, със средно образование, неженен, безработен, с ЕГН:**********, неосъждан.

 

СЪДЪТ на осн. чл.272, ал.3 от НПК снема самоличността на пострадалия, както следва:

 

К.Р.Г. - 30г., българин, български гражданин, с ЕГН:**********, неосъждан, б.д.р.

 

СЪДЪТ разясни правата на лицата по чл.247б, ал.1 и ал.2 от НПК, вкл. и правото им на отвод, а също и правото на подсъдимия по чл.55 от НПК, както и да участва в обсъждането на въпросите, предмет на разпоредителното заседание.

 

ПОДСЪДИМИЯТ: Разбирам правата си. Не правя отвод на състава на съда, прокурора, секретаря.

АДВ.Т.: Не правя отводи.

ЧАСТ. ОБВИНИТЕЛ: Няма да правя отвод на изброените лица.

ПРОКУРОРЪТ: Не правя отводи.

АДВ.В.: Не правя искания за отводи.

 

СЪДЪТ на осн. чл.248, ал.1 от НПК предоставя възможност на лицата по чл.247б, ал.1 и ал.2 от НПК да вземат становище по въпросите, предмет на обсъждане в разпоредителното заседание.

 

ПРОКУРОРЪТ: Считам, че делото е подсъдно на настоящия съд, няма основание за прекратяване или спиране на наказателното производство, на досъдебното производство не са допуснати отстраними съществени нарушения на процесуалните правила, довели до ограничаване на процесуалните права на подсъдимия и пострадалия. Считам, че са налице основания за разглеждане на делото по реда на особените правила на гл.29 от НПК, като с защитника сме постигнали съгласие за постигане на споразумение по делото, което представяме. Няма основания за разглеждането на делото при закрити врати, привличането на резервен съдия или съдебен заседател, а доколкото подсъдимият се явява с упълномощен защитник, няма основания за назначаването на защитник, а също и на вещо лице, преводач или тълковник и извършването на съдебни следствени действия по делегация. Няма основания за вземане на мярка за неотклонение на подсъдимия. Нямам искания за събиране на нови доказателства на настоящия етап.

 

АДВ.Т.: Считам, че делото е подсъдно на настоящия съд, няма основание за прекратяване или спиране на наказателното производство, на досъдебното производство не са допуснати отстраними съществени нарушения на процесуалните правила, довели до ограничаване на процесуалните права на пострадалия. Налице са основания за разглеждане на делото по реда на особените правила на гл.29 от НПК, предвид изразеното становище от колегата прокурор като също сме съгласни делото да приключи със споразумение. Доколкото подсъдимият се явява с упълномощен защитник, няма основания за назначаването на служебен защитник. Няма основания за вземане на мярка за неотклонение на подсъдимия. Нямам искания за събиране на нови доказателства.

 

ЧАСТ. ОБВИНИТЕЛ: Поддържам казаното от повереника ми.

 

АДВ.В.: Считам, че делото е подсъдно на настоящия съд, няма основание за прекратяване или спиране на наказателното производство. На досъдебното производство не е допуснато отстранимо съществено нарушение на процесуални правила, довело до ограничаване на процесуалните права на подзащитния ми и на пострадалия също. Считам, че са налице основания за разглеждане на делото по реда на особените правила на гл.29 от НПК, като сме постигнали съгласие за приключване на делото със споразумение, което внасяме като проект. Няма основания за разглеждането на делото при закрити врати, привличането на резервен съдия или съдебен заседател. Подсъдимият държи на участието на упълномощения си защитник, поради което и няма основания за назначаването на служебен защитник. Моля да не бъде вземана мярка за неотклонение на подсъдимия. Нямаме искания за събиране на доказателства.

 

ПОДСЪДИМИЯТ: Съгласен съм с изложеното от защитника ми. Не считам, че е допуснато отстранимо съществено нарушение на процесуални правила, довело до ограничаване на процесуалните ми права в досъдебното производство. Моля да ми бъде вземана мярка за неотклонение. Желая да сключа споразумение.

 

СЪДЪТ се оттегля на съвещание.

СЪДЪТ, след съвещание, след като се запозна със становищата на лицата по чл.247, ал.1 и ал.2 от НПК по въпросите по чл.248, ал.1 от НПК и след служебна преценка, счете, че не са налице предпоставките по чл.248, ал.5, т.1-3 от НПК.

Делото е подсъдно на настоящия съд, не са налице основания за прекратяване или спиране на наказателното производство, на досъдебното производство не са допуснати отстраними съществени нарушения на процесуалните правила, довели до ограничаване на процесуалните права на обвиняемия и/или на пострадалия по смисъла на чл.249, ал.4 от НПК - обвиняемия е разбрал за какво престъпление е привлечен в това качество, видно от съдържанието на постановлението за привличане; разяснено му е правото да дава или да откаже да дава обяснения по обвинението, още повече, че може да реализира това право и по време на съдебното следствие; да участва в производството; да има защитник, както си е упълномощил /чл.249, ал.4, т.1 от НПК/. От своя страна пострадалият е уведомен за образуването на досъдебното производство и правото си и да участва в производството /чл.249, ал.4, т.2 от НПК/, което и реализира понастоящем с участието и на повереник.

Съдът, предвид вижданията на лицата по чл.247б, ал.1 и ал.2 от НПК, намира, че са налице основания за незабавно разглеждане на делото по реда на особените правила на гл.29 от НПК. Доколкото подсъдимият се явява с упълномощен защитник, няма основания за назначаването на служебен защитник, тъй като участието на защитник в производството по гл.29 от НПК е задължително. Липсват и предпоставки за назначаване на преводач или тълковник и извършването на следствени действия по делегация.

СГС приема, че не са налице основания за вземане на мярка за неотклонение спрямо подсъдимия, въпреки съществуващата възможна обективна съпричастност към твърдяните деяния, която обхваща към този процесуален момент „обоснованото предположение“. От друга страна, подсъдимият до настоящия момент е изпълнявал стриктно процесуалните си задължения по явяване при призоваване от страна на органите по разследване като липсват основания по чл.57 от НПК за промяната на горния извод. Съдът съобрази и процедурата, по която страните желаят да приключи производството.

С оглед горното и на осн. чл.252, ал.1, вр. чл.248, ал.6, вр. ал.5, т.4, алт.2 от НПК, СЪДЪТ

 

О П Р Е Д Е Л И:

 

НЕ КОНСТАТИРА допуснати отстраними съществени нарушения на процесуалните правила, довели до ограничаване процесуалните права на обвиняемия и пострадалия в досъдебното производство.

 

ОПРЕДЕЛЕНИЕТО е окончателно.

 

НАСРОЧВА делото за разглеждане в публично съдебно заседание по реда на гл.29 от НПК.

 

ДАВА ХОД НА ДЕЛОТО.

 

ПОДСЪДИМИЯТ и ЧАСТ. ОБВИНИТЕЛ със снета самоличност в разпоредителното заседание.

 

СЪДЪТ отново разясни правата на подсъдимия и останалите страни, вкл. и правните последици от прекратяване на делото със споразумение.

 

СТРАНИТЕ /ПООТДЕЛНО/: Нямаме искания.

 

СЪДЪТ след като констатира, че са изпълнени изискванията на чл.271-чл.275 и на осн. чл.276 от НПК

 

О П Р Е Д Е Л И:

 

ДАВА ХОД НА СЪДЕБНОТО СЛЕДСТВИЕ.

 

ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ на съдебния състав ДОКЛАДВА основанието за образуване на съдебното производство – внесен обвинителен акт срещу подсъдимия за извършени престъпления по чл.354а, ал.3, пр.2, т.1, пр.1 от НК и по чл.131, ал. 2, т. 2, вр. чл. 129, ал. 2, пр. 2, вр. ал. 1 от НК.

 

ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ на съдебния състав предоставя възможност на прокурора да изложи обстоятелствата, включени в обвинението.

 

ПРОКУРОРЪТ: СГП е внесла обвинителен акт срещу подсъдимия, с който го обвинява, че на 11.09.2018 г., около 01.45 часа, в гр. София, ж.к. “Студентски град”, на улица между дискотека „Плаза“ и заведение за бързо хранене „Дъ Бургер фактори“, без надлежно разрешително по Закона за контрол върху наркотичните вещества и прекурсорите /ЗКНВП/ е държал високорисково наркотично вещество – кокаин с общо нето тегло 0,60 грама на обща стойност 116,40 лева /сто и шестнадесет лева и четиридесет стотинки/ и в това, че на същата дата, час и място е причинил средна телесна повреда  на полицейски орган – К.Р.Г. - полицай в група „Охрана на обществения ред“ на сектор „Охранителна полиция“ към 07 РУ-СДВР.

 

ПОДСЪДИМИЯТ: Разбирам в какво съм обвинен.

 

СЪДЪТ на осн. чл.277 от НПК пристъпва към разпит на  ПОДСЪДИМИЯ.

ПОДСЪДИМИЯТ В.: Разбирам в какво съм обвинен, не желая да давам обяснения.

 

СЪДЪТ докладва постъпилия проект на Споразумение за решаване на делото.

 

СЪДЪТ на осн. чл. 384, вр. чл.382, ал.6 от НПК

 

О П Р Е Д Е Л И:

 

ВПИСВА окончателното съдържание на постигнатото СПОРАЗУМЕНИЕ в съдебния протокол, както следва:

 

С П О Р А З У М Е Н И Е

 

по Н.О.Х.Д.№2848/2019г. по описа на СГС, НО, 5-ти  състав

за прекратяване на наказателното производство на осн. чл.384 във вр. с чл.381 и сл. от НПК

 

Днес, 24.09.2019г. между адв.В. от САК – упълномощен защитник на подсъдимия В. от една страна, прокурор ДИМИТРОВА – прокурор от СГП от друга, адв.Т. и част. Обвинител – от трета по внесен Обвинителен акт по досъдебно производство №3382-ЗМК-1907/2018г. по описа на 07 РУ-СДВР, пр.пр.№ 10282/2019г. по описа на СГП на осн. чл.384, вр. чл.381 и сл. от НПК се сключи настоящото Споразумение за прекратяване на наказателното производство по Н.О.Х.Д.№2848/2019г. по описа на СГС, НО, 5-ти  състав.

 

І. Предварителни условия:

1.Обвинението, повдигнато и предявено на подсъдимия е съответно за престъпление по чл.354а, ал.3, пр.2, т.1, пр.1 от НК и по чл. 131, ал. 2, т.2, вр. чл. 129, ал. 2, пр. 2, вр. ал. 1 от НК, които не са сред изброените тежки умишлени престъпления в чл.381, ал.2 от НПК, за които е неприложим института на Споразумението.

3. От престъпленията не са причинени имуществени вреди.

4. На страните е известно и същите се съгласяват с правните последици от Споразумението, а именно, че след одобряването му от първоинстанционния съд, Определението по чл.382, ал.9 от НПК е окончателно и има последиците на влязла в сила осъдителна присъда.

 

ІІ. Предмет и условия на споразумението:

1.С настоящето Споразумение страните се съгласяват наказателното производство по делото да бъде прекратено и да не се провежда съдебно разглеждане на делото по общия ред.

Подсъдимият Г.В.В. се признава за виновен за това, че: 

На 11.09.2018 г., около 01.45 часа, в гр. София, ж.к. “Студентски град”, на улица между дискотека „Плаза“ и заведение за бързо хранене „Дъ Бургер фактори“, без надлежно разрешително по Закона за контрол върху наркотичните вещества и прекурсорите /ЗКНВП/ държал високорисково наркотично вещество – кокаин с общо нето тегло 0,60 грама на обща стойност 116,40 лева /сто и шестнадесет лева и четиридесет стотинки/,  както следва:

 обект № 1 - кокаин, с нето тегло 0,27 грама, с процентно съдържание на активния наркотично действащ компонент-кокаин 75%, на стойност 59,40  лева;

обект № 2 - кокаин, с нето тегло 0,26 грама, с процентно съдържание на активния наркотично действащ компонент-кокаин 47%, на стойност 41,60  лева;

обект № 3 - кокаин, с нето тегло 0,07 грама, с процентно съдържание на активния наркотично действащ компонент-кокаин 68%, на стойност 15,40  лева, като кокаина е под контрол съгласно Закона за контрол върху наркотичните вещества и прекурсорите, /ЗКНВП/, обнародван в Държавен вестник бр. 30 от 1999 г. и Закон за изменение и допълнение на ЗКНВП /ЗИД на ЗКНВП/, обнародван в Държавен вестник бр. 56 от 2003 г., и е включен в Приложение № 1 към чл. 3, т. 1 на Наредба за реда за класифициране на растенията и веществата като наркотични - Списък I, «Растения и вещества с висока степен на риск за общественото здраве, поради вредния ефект от злоупотребата с тях, забранени за приложение в хуманната и ветеринарната медицина» - престъпление по чл.354а, ал.3, пр.2, т.1, пр.1 от НК, за което се предвижда наказание „Лишаване от свобода“ от една до шест години и глоба от две хиляди до десет хиляди лева.  

 

Подсъдимият Г.В.В. се признава за виновен и в това, че:

На 11.09.2018 г., около 01.45 часа, в гр. София, ж.к. “Студентски град”, на улица между дискотека „Плаза“ и заведение за бързо хранене „Дъ Бургер фактори“ причинил средна телесна повреда  на полицейски орган  – К.Р.Г.- полицай в група „Охрана на обществения ред“ на сектор „Охранителна полиция“ към 07 РУ-СДВР, като средната телесна повреда се изразява в навяхване /натъртване, преразтягане/ на укрепващия ставно-сухожилен апарат  на метакарпофалангеалната става на палеца на дясната ръка с разкъсване на определени структури ,с което е реализиран медико-биологичния признак трайно затруднение в движенията на десния горен крайник ,като  телесната повреда е причинена на Г. при изпълнение на службата му - престъпление по чл. 131, ал. 2, т. 2, вр. чл.129, ал.2, пр.2, вр. ал.1 от НК, за което се предвижда наказание „Лишаване от свобода“ от три до десет години.

 

Страните се съгласяват, че подсъдимият Г.В.В.  е извършил деянията виновно при пряк умисъл като форма на вината, квалифициращи се като престъпления по посочените текстове от НК.

 

III.Вид и размер на наказанието:

1.  С оглед постигане на целите на генералната и специална превенция и предвид повдигнатото обвинение страните определят на подсъдимия да бъде наложено наказание на осн. чл.354а, ал.3, пр.2, т.1, пр.1 от НК, вр. чл.381, ал.4 от НПК, вр. чл.55, ал.1, т.1 от НК - “ЛИШАВАНЕ ОТ СВОБОДА” за срок от 4 /ЧЕТИРИ/ МЕСЕЦА.  

На осн. чл.66, ал.1 от НК така определеното наказание “ЛИШАВАНЕ ОТ СВОБОДА” за срок от 4 /ЧЕТИРИ/ МЕСЕЦА следва да бъде отложено за срок от 3 /ТРИ/ ГОДИНИ, считано от влизане на Споразумението в сила.

На осн. чл.381, ал.4 от НПК, вр. чл.55, ал.3 от НК на подсъдимия Г.В.В. не се налага по-лекото, предвидено в чл.354а, ал.3, пр.2,т.1,пр.1 от НК наказание ГЛОБА”.

2.  С оглед постигане на целите на генералната и специална превенция и предвид повдигнатото обвинение страните определят на подсъдимия да бъде наложено наказание на осн. чл. 131, ал. 2, т. 2, вр. чл. 129, ал. 2, пр. 2 вр. ал. 1 от НК, вр. чл.381, ал.4 от НПК, вр. чл.55, ал.1, т.1 от НК - “ЛИШАВАНЕ ОТ СВОБОДА” за срок от 8 /ОСЕМ/ МЕСЕЦА.  

На осн. чл.66, ал.1 от НК така определеното наказание “ЛИШАВАНЕ ОТ СВОБОДА” за срок от 8 /ОСЕМ/ МЕСЕЦА следва да бъде отложено за срок от 3 /ТРИ/ ГОДИНИ, считано от влизане на Споразумението в сила.

ОПРЕДЕЛЯ на осн. чл.23, ал.1 от НК на подсъдимия Г.В.В. /със снета самоличност/ едно общо най-тежко наказание ЛИШАВАНЕ ОТ СВОБОДА” за срок от 8 /ОСЕМ/ МЕСЕЦА.

На осн. чл.25, ал.4, вр. чл.66, ал.1 от НК така определеното наказание “ЛИШАВАНЕ ОТ СВОБОДА” за срок от 8 /ОСЕМ/ МЕСЕЦА следва да бъде отложено за срок от 3 /ТРИ/ ГОДИНИ, считано от влизане на Споразумението в сила.

3. На осн. чл.59, ал.1, т.1 и т. 2 от НК, при изпълнение на определеното наказание „Лишаване от свобода” се приспада времето, през което подсъдимият е бил задържан по настоящото производство по ЗМВР от 11.09.2018 г.

IV. Разноски и веществени доказателства:

1. Страните се съгласяват разноските в досъдебното производство на осн. чл.381, ал.5, т.6, вр. чл.189, ал.3 от НПК в размер на 589,52 лв. /петстотин осемдесет и девет лева и петдесет и две стотинки/ да се възложат на подсъдимия Г.В.В.  /със снета самоличност/, които да заплати в полза на бюджета на МВР, в полза на частния обвинител – разноските за процесуално представителство в размер на 1500лв. /хиляда и петстотин лева/, както и на осн. чл.190, ал.2 от НПК и чл.11 от Тарифата за държавните такси, които се събират от съдилищата по ГПК - държавна такса в размер на по 5.00лв. /пет лева/ за служебно издаване на всеки изпълнителен лист.

 

2. Веществените доказателства:

1. Наркотичните вещества, предадени са съхранение в Агенция „Митници” съгласно Приемо-предавателен протокол № 60093/27.12.2018 г., находящи се на л.101 от делото – на осн. чл.354а, ал.6, вр. ал.3 от НК се ОТНЕМАТ в полза на държавата, след което да се унищожи.

2. Опаковки от наркотични вещества – да се унищожат като вещи без стойност.

 

ПРОКУРОР: ..........................                  ЗАЩИТНИК:   ............................

                   /Б.ДИМИТРОВА/                                        /адв.В./

                                                                              

                                                                                                                                   

ПОВЕРЕНИК:……………..

                   /адв.Т./

            

ЧАСТ. ОБВИНИТЕЛ:……….

         /К.Г./                             

 ПОДСЪДИМ: ........................

     /Г.В./

 

ПОДСЪДИМИЯТ: Разбирам в какво съм обвинен, признавам се за виновен, съгласен съм делото да приключи със Споразумение, разбирам последиците от Споразумението, съгласен съм с тях, доброволно съм подписал Споразумението, декларирам, че се отказвам от разглеждане на делото по общия ред.

 

СЪДЪТ счита, че така постигнатото Споразумение следва да бъде одобрено, доколкото съдържа съгласие на страните по всички въпроси по чл.381, ал.5 от НПК; престъпленията, за които е повдигнато обвинение на подсъдимия позволяват сключването на Споразумение; от деянията няма причинени имуществени вреди; определеното на подсъдимия В. общо наказание е съобразено с данните за личността на същия и доказателствата по делото, поради което и Споразумението не противоречи на закона и морала.

Така мотивиран и на осн. чл.384, ал.1, вр. чл.382, ал.7 от НПК

СЪДЪТ

 

О П Р Е Д Е Л И:

 

ОДОБРЯВА  постигнатото между представителя на СГП -  прокурор ДИМИТРОВА, защитника на подсъдимия адв.В., адв.Т. и част. обвинител Споразумение по Н.О.Х.Д.№2848/2019г. по описа на СГС, НО, 5-ти състав за прекратяване на наказателното производство на осн. чл.384, вр. чл.381 и сл. от НПК.

Предвид наличието на предпоставките на чл.24, ал.3 от НПК

СЪДЪТ

О П Р Е Д Е Л И:

 

ПРЕКРАТЯВА производството по Н.О.Х.Д.№2848/2019г. по описа на СГС, НО, 5-ти състав спрямо подсъдимия Г.В.В..

 

ОПРЕДЕЛЕНИЕТО за одобряване на споразумението е окончателно и не може да се обжалва или протестира.

 

Протоколът е изготвен в съдебно заседание, което приключи в 12,20         часа.

 

 

                    ПРЕДСЕДАТЕЛ:...............................

 

СЪДЕБНИ ЗАСЕДАТЕЛИ:   1……………...........

 

                                                                            2………….........…...

 

                                                                   СЕКРЕТАР:..................................